Akce a aktivity Lions Club Czech

lion Program pro zrakově postižené

lion New Century Lions Club

Program pro zrakově postižené

V roce 1990, Lionské kluby založily SightFirst. Program s výdaji kolem 143 milionů dolarů se snaží zbavit svět nemoci zvané Trachoma a "reversible blindness". Tento neobyčejný program spojuje dobrovolníky z hnutí Lions s experty a organizacemi, které se prevencí zabývají.

Lionské kluby také podporují jiné aktivity spojené se zrakem:
New Century club

Kluby nového století:

podmínkou je věk do 35 let, schopnost vytvořit Lions club, který odpovídá jejich životnímu stylu a požadavkům na flexibilitu poskytnutí pomocné ruky a efektivnější využívání technologií k usnadnění klubové administrativní práce.

Jaké aktivity může sledovat New Century Lions Member? Cokoliv od stavění domů pro tělesně postižené k projektům zaměřeným na životní prostředí nebo práci s mladými lidmi. Projekty, které pomohou a v členech klubu podnítí ducha dobrovolných prací. Možnost výběru a flexibilita jsou základní znaky Lions Clubu Nového Století.

Přednosti jednotlivců, mladí profesionálové, objevující se vedoucí klubů, současní a minulí Leos(mladí Lioni), mladí rodiče a děti Lionů hledají způsob jak se vrátit ke svému klubu. Můžete se podělit o výhody členství Lions s mladými dospělými ve vašem okolí sponzorstvím Klubu Nového Století

Jak získat další informace NCLC?

Objednejte New Century Extension Kit:
kontaktujte oddělení pro nové kluby a marketing, buď e-mailem: newcenturyclub@lionsclubs.org nebo faxem : 630 571-1691.

Stáhněte si publikace o klubech Nového století(AJ).

lionsclub