19.05.2022 197 shlédnutí Zdeněk Bergman

Den tvořivosti

19. května 2022 proběhl v areálu školy Arkadie v ulici U Nových lázní Den tvořivosti - společná akce školy a Lions Clubu Teplice.

Pro dětské návštěvníky byl připraven opravdu bohatý program sestávající z řady tvůrčích dílen, kde děti něco vyráběly - malovaly, lepily, stříhaly, řezaly, zatloukaly atd. Hudební vystoupení zajistli děti z Arkadie a studenti z Gymnázia Teplice.

Díky slunečnému počasí a určitě i atraktivnímu programu a dobré propagaci přišlo opravdu velké množství návštěvníků. Lion Růžička je všechny vítal hned u vstupu do areálu a informoval o programu.

Na Lví Očko se vybralo 2 868 Kč.

Poděkování za úspěch akce náleží pracovníkům školy Arkadie, zapojeným lionům a dobrovolníkům z řad žáků gymnázia a SPŠ, OA a Hotelové školy.