26.05.2016 631 shlédnutí Milan Nemrava

Konvent D 122 v Bánské Bystrici

Ve dnech 20. až 22. května 2016 proběhl v Báňské Bystrici 24. Konvent D 122 Lions Club International, nejvyšší výkonný orgán našeho hnutí. Pořadatelé, místní Lionský club se organizace zhostil na jedničku. Na každém kroku byl cítit vysoký respekt a vážnost obyvatel i představitelů magistrátu, který zde všichni k činnosti našich přátel chovají.

Jedním z hlavních úkolů konventu je vyjádření absolutoria předcházejícímu guvernérovi a volba  guvernéra na období příští. Pro nastávající roky 2016/2017 byla guvernérem D 122 zvolena vážená paní Lea Janků z brněnského klubu Spielberg, I. viceguvernérem Bobo Krátký a II. viceguvernérem Jan Kalaš. Ti  již  také stanovili cíle našeho hnutí pro další období.

Milan Nemrava