15.03.2016 583 shlédnutí Zdeněk Bergman

Slavnostní koncert k výročí založení LC Teplice

V pondělí 14. března 2016 proběhl od 19 hodin v sále lázeňského domu Beethoven slavnostní koncert k 25. výročí založení Lions Clubu Teplice. Setkání se kromě současných členů klubu zúčastnili i někteří bývalí členové a pozvány byly rovněž potenciální členky lionského dámského klubu, jehož založení LC Teplice iniciuje.

Přítomni byli i další hosté - hlavně z řad návštěvníků lázní.Hudebním tělesem, které se postaralo o kulturní zážitek, byla teplcká Clarinet society. Tedy táž skupina muzikantů, která koncertovala i při zahájení činnosti našeho klubu před čtvrt stoletím. Role konferanciéra se zdárně ujal lion Přemysl Šoba, který je současně i členem Clarient society.

Koncert se po všech stránkách vydařil. Příjemné bylo i setkání se starými přáteli i možnými novými členkami lionského hnutí.Navíc se na dobrovolných příspěvcích vybralo více než pět tisíc korun, které budou použity pro charitativní účely.